Ogłoszenia duszpasterskie na Trzecią Niedzielę zwykłą

  1. Za troskę Grupy Pierwszej o piękno naszego kościoła, dziękuję w imieniu naszej wspólnoty.
  2. W tygodniu Msza święta o 18 00 w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej i św. Floriana.

Wracamy po kolędzie do naszych tygodniowych praktyk – „coś więcej dla Boga i dla siebie”.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą świętą, po Mszy 10 minut rozważań Ewangelii na następną niedzielę wyświetlanych na telebimie.

W piątek od 17 30 do Mszy świętej cicha adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, za kończona osobistym błogosławieństwem.

  1. W tygodniu Pierwszy czwartek, piątek i sobota.

Szczególnie zachęcam, abyśmy spotkali się na modlitwie wynagradzającej Matce naszej w sobotę.

Także w sobotę po Mszy świętej zapraszam chorych, którzy pragną przyjąć Sakrament chorych.

  1. Spotkanie Grupy Medytacyjnej w czwartek o 19 00 po Mszy świętej w domu parafialnym.
  2. W tym tygodniu:

– w poniedziałek św. Tomasza z Akwinu

– w czwartek  św. Jana Bosko

– w sobotę święto Ofiarowania Pańskiego. Msza święta  o godz. 9 00 i 18 00.

——————————-

Słowa Twe Panie są duchem i życiem.

Ks. Stanisław

Intencje mszalne

Niedziela 3 niedziela zwykła –27 stycznia 2019 r.

9 00  + Lechosław Słomkowski

11 00   za parafian

18 00  za zbuntowanych, skrzywdzonych, szukających Boga

Poniedziałek 28.01.2019 r.

18 00    Grupy Dbające o nasz K(k)ościół

Wtorek   29.01.2019 r.

18 00   za przygotowujących się do bierzmowania

Środa    30.01.2019 r.

18 00    za dzieci naszej parafii

Czwartek    31.01.2019 r.

18 00 za kapłanów, którzy pracowali i pracują w naszej parafii

Piątek     1.02.2019 r.

18 00 za rodziny naszej parafii

Sobota  2.02.2019 r. Święto Ofiarowania Pańskiego

9.00

18 00 Za siostry zakonne ( szczególnie Wspólnotę Sióstr Uczennic Krzyża)

Ogłoszenia duszpasterskie na drugą Niedzielę zwykłą

  1. Tym razem Grupie Szóstej za przygotowanie naszego Kościoła do liturgii serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty.
  2. We wtorek o 9 00 zapraszamy jako społeczność szkolna w Pobierowie na Mszę świętą za Babcie i Dziadków. Po Mszy świętej spotkanie w szkole.
  3. Spotkania kolędowe:  plan jest w gablocie i na stronie internetowej.

Poniedziałek 21.01. Piastowska od Wojska Polskiego, Polna, Mokotowska, Grudziącka, Powstańców, Ostrołęcka, Ostrowska.
Wtorek 22.01. Bukowa, Śląska, Cicha, Graniczna, Majowa, Lipcowa
Środa 23.01. Grunwaldzka od strony zachodniej

Kolędę rozpoczynamy od 16 00.

  1. Ferie zimowe dla dzieci w drugim tygodniu ferii zimowych na Sali GOK. Kontakt u pani Róży Sianoszek. Zapisy jutro 22 stycznia. Więcej informacji na plakacie wywieszonym w przedsionku kościoła i u pani Róży.
  2. W tym tygodniu:

– w poniedziałek św. Agnieszki

– w czwartek  św. Franciszka Salezego

– w piątek święto Nawrócenia św. Pawła

– w sobotę świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

———————————————-

Uczyńmy wszystko co nam powie Jezus!

ks. Stanisław

Intencje mszalne

2 Niedziela zwykła – 20 stycznia 2019 r.

9 00  +Bronisław

11 00   za parafian

18 00  Za pana Janusza i jego żonę żeby zrobili co Jezus im powie

Poniedziałek 21.01.2019 r.

9 00

Wtorek   22.01.2019 r.

9 00  Za Babcie i dziadków

Środa    23.01.2019 r.

9 00   

Czwartek    24.01.2019 r.

18 00

Piątek     25.01.2019 r.

18 00

Sobota  26.01.2019 r.

18 00

Wizyta duszpasterska – kolęda w 2019 w parafii w Pobierowie

  1. Poniedziałek – 7.01. Mickiewicza od 1 do 42
  2. Wtorek 8.01 – Mickiewicza –Małe Pobierowo do ulicy Szczecińskiej, Słowackiego, Wczasowa, Bracka i Chmielna
  3. Środa 9.01. – Przeskok, Krótka, Zachodnia, Kościuszki, Niecała
  4. Czwartek 10.01. – Prusa, Konopnickiej
  5. Piątek 11.01. – Karola Borka, Świerkowa, Jodłowa, Wspólna, Ciechanowska, Sosnowa, Kilińskiego, Kawalerska
  6. Sobota 12.01. – Reymonta
  7. Poniedziałek 14.01. –  Orzeszkowej , Pomorska
  8. Wtorek 15.01. – Spacerowa, Moniuszki, Sportowa, Wrzos
  9. Środa 16.01. – Wojska Polskiego od Gostynia do ulicy Południowej.
  10. Czwartek 17.01. – Wojska Polskiego od Południowej do morza i Zgody
  11. Piątek 18.01. – Warszawska, Gdańska, Sienna, Mazowiecka, Lubelska, Częstochowska, Leśna, Miodowa
  12. Sobota 19.01. – Wielicka, Poznańska, Łódzka, Kaliska, Bielańska, Jana z Kolna
  13. Poniedziałek 21.01. – Piastowska od Wojska Polskiego, Polna, Mokotowska, Grudziądzka, Powstańców, Ostrołęcka, Ostrowska
  14. Wtorek 22.01. – Bukowa, Śląska, Cicha, Graniczna, Majowa, Lipcowa
  15. Środa 23.01. – Grunwaldzka od strony zachodniej