Ogłoszenia duszpasterskie – V niedziela zwykła – 4.02.2018 r.

1. Bogu bardzo dziękuję za dary minionego tygodnia.
A  Wam za to, że jesteśmy, idziemy i czynimy dobre rzeczy na tym świecie.

2. Za tydzień w czasie Mszy św. o godz. 11.00 nabożeństwo odnowienia przyrzeczeń chrztu świętego dzieci,  przygotowujących się do Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej i ich  rodziców.

3. W następną niedzielę rodzice klasy drugiej i trzeciej Katolickiej Szkoły zapraszają do kupienia po Mszy świętej pysznych wypieków.  Zbieramy pieniądze na wycieczkę – pielgrzymkę rodzinną szlakiem św.  Jana Pawła II.

4. W tym tygodniu  Msza święta o godz. 18 00 .

5. Za tydzień Światowy Dzień Chorego.  Po Mszy świętej  będzie można przyjąć sakrament chorych.

6. Dziękujemy jako wspólnota parafialna   Grupie IV za piękne przygotowanie naszego kościoła do liturgii.

7. Polecamy tygodnik katolicki NIEDZIELA z naszym diecezjalnym dodatkiem Kościół nad Odrą i Bałtykiem.

0 replies