Ogłoszenia duszpasterskie na 2 Niedzielę Wielkanocną 2019 r.

1. Przeżywamy dziś niedzielę Miłosierdzia. Wpatrując się w obraz Jezusa Miłosiernego wołajmy każdego dnia z głębi serca Jezu ufam Tobie.
    Dziś o 15.00 w naszym kościele uklękniemy przed Jezusem wzywając Bożego  Miłosierdzia dla nas i całego świata.
  2. Dziś w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, odbędzie się wyjątkowy charytatywny koncert wielkanocny „Polska Pomaga”. Wydarzenia będzie transmitowane na żywo o godz. 20.05 w TVP 2
  3. Od środy rozpoczynają się nabożeństwa majowe.
  4. W czwartek 2 maja, ks. Zygmunt odprawi -w dzień swoich imienin- Mszę św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam.
  5. W piątek – 3 maja Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, dzień modlitw za Ojczyznę i rodaków przebywających na emigracji. Święto Konstytucji 3 maja.
    Msza święta o 9.00,  11.00 za Ojczyznę i 18.00.
    Serdecznie zapraszamy w ten dzień na godz. 15.00 na  ulicę Grunwaldzką róg Wojska Polskiego do wspólnego śpiewania pieśni na XIII Lekcje Śpiewu.
  6. W sobotę o 18 00 chcemy szczególnie dziękować i powierzać Bogu i wstawiennictwu świętego Floriana naszych strażaków z OSP Pobierowo.

———————————-

Boże usłysz z głębi naszego serca: Jezu ufam Tobie!