Ogłoszenia duszpasterskie na 3 Niedzielę Wielkanocną 2019 r.

 1. Dziękuję wszystkim, którzy w tygodniu który minął dbali o nasz kościół i jego otoczenie. W tamtym tygodniu pięknie przygotowała do liturgii Grupa Druga, a w tym Grupa Trzecia. Bardzo dziękuję w imieniu naszej wspólnoty. Pani Halinie za dbanie o nasze kwiaty w kościele – dziękuję.
 2. Zapowiedzi drugie: Białek Rafał i Sipiak Daria – proszą o naszą modlitwę,
 3. Nabożeństwa majowe po Mszy św.
 4. Za tydzień Pierwsza Komunia Święta o 11.00. We wtorek i w środę dzieci przystąpią do pierwszej spowiedzi świętej od 17.00 do 18.00. Proszę pamiętajmy szczególnie w tym tygodniu o nich  i ich rodzinach w naszych modlitwach.
 5. W czwartek po Mszy świętej Modlitwa medytacyjna w domu parafialnym.
 6. W tym tygodniu:
  – w poniedziałek święto świętych apostołów Filipa i Jakuba
  – we środę uroczystość św. Stanisław biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
 1. Organizujemy wyjazd jako parafia na spotkanie młodych 1 czerwca w Lednicy. Zapisy w zakrystii do końca tygodnia.

————————————–

Daj łaskę Panie, abyśmy za Piotrem mogli zawsze powiedzieć i tym żyć „trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi”!

Ks. Stanisław