Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę – Uroczystość Objawienia Pańskiego 6.01.2019 r.

1. Dziękując Panu Bogu, że się nam objawił, dziękując za dar wiary, módlmy się dziś szczególnie za wątpiących, pogubionych, zbuntowanych.
  2. Dobry nasz sąsiad ks. Proboszcz Krzysztof z Rewala zaprasza nas na Marsz Trzech Króli, który przejdzie z kościoła do Domu kultury po Mszy świętej o godzinie 17 00. W Domu kultury wspólny śpiew kolęd i poczęstunek.
  3. Grupie Czwartej za trud sprzątania naszego kościoła, dziękuję w imieniu naszej wspólnoty
  4. Spotkania kolędowe rozpoczniemy w poniedziałek 7 stycznia . Plan jest w gablocie i na stronie internetowej.

Poniedziałek 7.01. Mickiewicza od 1 do 42
Wtorek 8.01 Mickiewicza –Małe Pobierowo do ulicy Szczecińskiej, Słowackiego, Wczasowa, Bracka i Chmielna
Środa 9.01. Przeskok, Krótka, Zachodnia, Kościuszki, Niecała
Czwartek 10.01. Prusa, Konopnickiej
Piątek 11.01. Karola Borka, Świerkowa, Jodłowa, Wspólna, Ciechanowska, Sosnowa, Kilińskiego, Kawalerska
Sobota 12.01. Reymonta

Kolędę rozpoczynamy od poniedziałku do piątku od 16 00. W sobotę od 15 00.

Dziękuję  Wam za wszelkie dobro i pomoc w życiu naszej Parafii.
———————

Podnieś rękę Boże Dziecię błogosław Ojczyznę miłą!