Ogłoszenia duszpasterskie na Trzecią Niedzielę zwykłą

1. Za troskę Grupy Pierwszej o piękno naszego kościoła, dziękuję w imieniu naszej wspólnoty.
  2. W tygodniu Msza święta o 18 00 w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej i św. Floriana.

Wracamy po kolędzie do naszych tygodniowych praktyk – „coś więcej dla Boga i dla siebie”.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą świętą, po Mszy 10 minut rozważań Ewangelii na następną niedzielę wyświetlanych na telebimie.

W piątek od 17 30 do Mszy świętej cicha adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, za kończona osobistym błogosławieństwem.

1. W tygodniu Pierwszy czwartek, piątek i sobota.

Szczególnie zachęcam, abyśmy spotkali się na modlitwie wynagradzającej Matce naszej w sobotę.

Także w sobotę po Mszy świętej zapraszam chorych, którzy pragną przyjąć Sakrament chorych.

1. Spotkanie Grupy Medytacyjnej w czwartek o 19 00 po Mszy świętej w domu parafialnym.
  2. W tym tygodniu:

– w poniedziałek św. Tomasza z Akwinu

– w czwartek  św. Jana Bosko

– w sobotę święto Ofiarowania Pańskiego. Msza święta  o godz. 9 00 i 18 00.

——————————-

Słowa Twe Panie są duchem i życiem.