Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkiego Postu

1. Coraz mocniej zaczynamy wchodzić w czas sezonu. Daj nam Boże dużo siły i mądrości jak ten ważny i trudny czas przeżyć.
    Aby jeszcze piękniej było wokół naszego kościoła dużo napracowały się pani Gienia i Ula. Bardzo dziękuję.
    Z panem Przemkiem zaczynamy wiosenne remonty naszego kościoła – tego z betonu – wieży (malujemy, wykładamy blachą, żeby nie zamakała), ścian (malujemy i uzupełniamy ubytki po stronie południowej).
    Musiałem w wyniku popsucia się pieca wymienić kocioł grzewczy, który ogrzewa  dom parafialny, zakrystię i kaplicę Matki Bożej.
    Grupie Piątej za piękne wysprzątanie kościoła w imieniu naszej wspólnoty dziękuję.
  2. Grupa Medytacyjna spotyka się w czwartek po Mszy świętej. Bardzo Was na tę rodzaj modlitwy zapraszam.
  3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o 18.00, a po nim Msza święta.
    O 20.00 zapraszamy na drogę krzyżową z Dziwnowa do Pobierowa. Wyruszamy o 20.00 z pod kościoła w Dziwnowie.
  4. Nabożeństwo Gorzkich Żali o 17.30 w każdą niedzielę Wielkiego Postu.
  5. Spotkanie kobiet z siostrą Kazimierą dziś w niedzielę po Mszy świętej o 18.00 w domu parafialnym.
  6. Za tydzień rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je Mieczysław Guzewicz. Temat: Jak zadbać o swoje małżeństwo?
  7. Za tydzień niedziela palmowa na Mszy św. o 11.00 zapraszam na radosną procesję z palmami.
  8. Plan liturgii Wielkiego Tygodnia jest wydrukowany i każdy może wziąć z klęcznika przy ołtarzu Matki Bożej. Jest także na stronie internetowej naszej parafii www.parafia.pobierowo.pl

————————————

Pobłogosław Jezu drogi, tym co serce Twe kochają!