1. Grupie I za przygotowanie i posprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej.
  2. W ten poniedziałek Msza św. o 6.00. Nie będzie Mszy św. o 20.00.
  3. We wtorek po Mszy św. o 20.40 –  Koncert zespołu muzyki dawnej ,,Totus Musicus” ze Świdnicy .
  4. Nabożeństwo czerwcowe o 20.00. – jeszcze do piątku.  Po nim Msza św.
  5. W czwartek Uroczystość Świętych Piotra i Pawła.

Zbiórka ofiar przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

1. W pierwszą sobotę miesiąca przyjdę do tych, którzy nie mogą przyjść do kościoła. Proszę o informacje w zakrystii.
  2. Wieczorem po Mszy św. uklękniemy, tak jak nas prosi Matka Boża, do modlitwy pierwszej soboty miesiąca.

„Zapraszamy do udziału w Szczecińskiej Rowerowej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 3 do 9 lipca br. Zapisy i szczegółowe informacje dotyczące pielgrzymki znajdują się na stronie: www.szczecinska-rowerowa.pl. Zapisy trwają do 30 czerwca br. Zapraszamy do udziału w pielgrzymowaniu na Jasną Górę.”

————————————————————-

Jezu cichy i pokornego serca,

uczyń serca nasze według serca Twego.