Ogłoszenia na 17. Niedzielę zwykłą

  1. Grupie I   za    ofiarowany czas i  siły   w sprzątaniu w naszym kościele,  serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej.
  2. W poniedziałek o 9.00 z Pustkowa od Krzyża Nadziei wyrusza Szczecińska Pielgrzymka do Częstochowy. W Pobierowie będzie można dołączyć się do pielgrzymów o 10.00.  O 12.00 dotrą pielgrzymi na Mszę św. do Łukęcina.  Pierwszy dzień pielgrzymi zakończą w Kamieniu Pomorskim w  Sanktuarium Krzyża św. około 18.00.
  3. Dziś rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. MIVA Polska zachęca do udziału w akcji św. Krzysztof: Podziękuj Bogu za bezpieczne podróże i ofiaruj 1 grosz za 1 kilometr bez wypadku na środki transportu  dla misjonarzy. W poniedziałek po Mszy  św. poświecimy pojazdy.
  4. Od 3 do 10 listopada organizujemy pielgrzymkę do Ziemi świętej. Więcej informacji w na plakacie i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  5. W pierwszym tygodniu października będzie organizowana pielgrzymka samolotowa do Medjugorie i Chorwacji. Program, szczegółowe informacje i kontakt do organizatorów znajdują się na plakacie oraz na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  6. Msze św. w naszym kościele o 20.00, a w niedzielę o 7.00, 9.00, 11.00 i 20.00.
  7. Jestem każdego dnia od 19.30 do pięć minut przed Mszą św. w konfesjonale.
  8. W piątek od 19.30 adoracja Jezusa eucharystycznego w ciszy.

Zapowiedzi:

Paweł , Tomasz Frycz i Sandra, Joanna Polak

 

W tym tygodniu:

– w poniedziałek święto św. Jakuba Apostoła

– we wtorek św. Joachima i Anny rodziców NMP – dzień wdzięczności rodzicom i dziadkom

– w czwartek wspomnienie  św. Charbela Makhluf

– w piątek św. Marty, Marii i Łazarza

————————————————

Dużo dobrego odpoczynku dla wypoczywających  i sił do pracy dla pracujących.

Ks. Stanisław