Ogłoszenia na 27. Niedzielę zwykłą

  1. Grupie V za    ofiarowany czas i  siły   w sprzątaniu  naszego kościoła,  serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej.
  2. Zapraszamy wszystkich na wspólny różaniec w intencji naszej Ojczyzny Polski podczas inicjatywy „Różaniec do granic”, która w naszej Archidiecezji  odbędzie się w piątek, 7 października br., w Święto Matki Bożej Różańcowej,    u nas w Pobierowie nad morzem na końcu betonowego zejścia od ulicy Jana z Kolna o godz. 15.00.

Informacje o wszystkich  miejscach modlitwy różańcowej, organizowanej w tym dniu przy granicy są na stronie internetowej diecezji.”

  1. O 17.30 każdego dnia w październiku zapraszam do wspólnej  modlitwy różańcowej przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie w naszym kościele.  (wyjątkowo tylko najbliższą sobotę, z powodu Mszy św. ślubnej o 17.00, różaniec po Mszy św.)
  2. W tym tygodniu

– we wtorek św. Franciszka z Asyżu

– w środę Faustyny Kowalskiej

– NMP Różańcowej

—————————————————-

Pamiętam w modlitwie i proszę o nią.

Ks. Stanisław