Ogłoszenia na III niedzielę zwykłą

  1. Dziś obchodzona jest Niedziela Słowa Bożego.
  2. Grupie Szóstej za piękne  przygotowanie naszego kościoła  do liturgii serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty.
  3. Czy moglibyście się pochwalić żłóbkami – szopkami, które macie w domu? Proszę kto może niech przyniesie na jedną Msze św. za tydzień. Może to będzie inspiracja dla kogoś do zrobienia w następnym roku.
  4. W tym tygodniu:

– w poniedziałek św. Franciszka Salezego – patrona pracowników mediów

– we wtorek  święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

– w środę dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce.

—————————————————————-

„Gdzie miłość wzajemna i dobroć tam mieszka Bóg”

Ks. Stanisław

 

„Dnia 2 lutego 2022 r., w Święto Ofiarowania Pańskiego, w całym Kościele obchodzony jest XXVI Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, ustanowiony przez Świętego Jana Pawła II. Z tej okazji Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga zaprasza osoby konsekrowane posługujące w naszej Archidiecezji oraz wszystkich wiernych na uroczystą Mszę Świętą, która odbędzie się w środę, 2 lutego br., w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie, o godz. 16.00. Eucharystię poprzedzi czuwanie modlitewne, które rozpocznie się o godz. 15.00.”