Ogłoszenia na na II Niedzielę Adwentu 2019 r.

1. Trwamy w czasie Adwentu.
  2. Dziś  Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

8 grudnia między godziną 12 a 13 wielu wiernych włączy się w modlitwę w „Godzinie Łaski”. Według objawień Pieriny Gilly Maryja obiecała, że modlącym się w tym czasie ześle „wiele łask dla duszy i ciała”.

Forma modlitwy w Godzinie Łaski jest dowolna. Szczególnie ważna jest modlitwa za grzeszników, i uczczenie Maryi jako Róży Mistycznej i Matki Kościoła. Można spędzić ten czas na różańcu, można z litanią do Niepokalanego Poczęcia NMP. Oto modlitwy, które mogą przydać się osobom chętnym wziąć udział w “Godzinie Łaski”:

Różaniec ,Litania do Niepokalanego Poczęcia, Litania loretańska, Akt osobistego oddania Matce Bożej,  Pomnij o Najświętsza Panno Maryjo,  Modlitwa wdzięczności,   Modlitwa za dusze w czyśćcu.

1. Za dbanie w tym tygodniu o nasz kościół dziękuję w imieniu naszej wspólnoty Grupie Trzeciej.
  2. Świece Caritas i opłatki można nabyć w zakrystii.
  3. Zakupu choinek. W sobotę 14 grudnia od 10.00 do 14.00, przy straży pożarnej Rada Rodziców zaprasza do zakupu choinek (jodła kaukaska) i jemioły.
  4. Na naszej parafialnej stronie internetowej parafia.pobierowo.pl. można pobrać czytania na każdy dzień.
  5. W tym tygodniu:

– w  czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe

– w piątek wspomnienie św. Łucji

– w sobotę wspomnienie św. Jana od Krzyża

—————————————-

Najświętsza Maryjo Panno z Guadalupe módl się za nami!