Ogłoszenia na niedzielę 10 zwykłą

1. Dziś w Polsce Święto Dziękczynienia. „Chodzi o zobaczenie dobra, które nas otacza i podziękowanie za nie”.
2. Dziękuję Panu Bogu i dobrym, zaangażowanym ludziom za przeżycie tegorocznej Uroczystości Bożego Ciała.
3. Grupie Trzeciej za piękne przygotowanie naszego kościoła do liturgii serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty.

4. Msze święte wieczorne o 20.00. W niedzielę o 7.00, 9.00 11.00 i 20.00.

5. Trwamy w pokornej, ale i usilnej prośbie do Jezusa, aby uczynił serca nasze według Serca Swego, modląc się każdego dnia w nabożeństwach czerwcowych o 20.00. Po nich Msza św.

6. We wtorek wspomnienie św. Jadwigi Królowej.

7. W czwartek po Mszy św. modlitwa medytacyjna.

8. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

9. W Święto Dziękczynienia zaczynamy szukać, jako wspólnota parafialna fundatora okna – witraża na chórze. Musimy wymienić okno, aby stworzyć wietrzenie kościoła (widoczny grzyb ). Jest już projekt witraża.

——————————————–

Dziękujemy Ci Ojcze nasz za……