Ogłoszenia na Niedzielę 11 zwykłą

1. Dziękuję za wspólnotę Bożego Ciała. Najpierw – Ciału Pana Jezusa – moim siostrom i barciom parafianom. Grupie Rodzinnej, Rodzinom Ministrantów, Wspólnocie Strażackiej i Przedstawicielom Szkoły. Za pomysły, współpracę i za to, że jesteście. Dziewczynce z Wrocławia i rodzicom za podtrzymanie tradycji sypania kwiatków. Za to, że usiedliśmy przy Jezusie o 18.00 i z rodziną Kujawów wyśpiewaliśmy naszą wiarę w Jezusa w Eucharystii. Służbie Liturgicznej – ministrantom, panu Czarkowi, szafarzom, panu  Stanisławowi z Wrocławia i panu Sławkowi. Panu Przemkowi i panu Czarkowi za brzózki  i za pomoc tym, którzy tej pomocy potrzebowali.  Dziękuję.

1. Dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej Grupie Szóstej  za piękne zadbanie o nasz  kościół.
  2. Zmienia się czas odprawiania Mszy świętej. Od 15.06.:

– w tygodniu Msza święta o 20.00 ( spowiedź święta o 19 .30).

– w niedzielę o 7.00,  9.00, 11.00 i 20.00.

1. Każdego dnia prosimy Jezusa w nabożeństwie czerwcowym (20.00), aby „uczynił serca nasze, według Serca Swego”.
  2. Ksiądz Zygmunt prosi poinformować, że 15 sierpnia podejmie decyzję, czy sytuacja w kraju pozwala na uroczystość  sześćdziesięciolecia kapłaństwa  około 15   września.
  3. W czwartek Grupa Medytacyjna po Mszy świętej w kościele.
  4. W tym tygodniu w piątek bierzmowanie Otyli i w sobotę pierwsza Komunia święta Zuzi.
  5. Zapowiedzi : Heimrot Kamil Stefan i Cyrulik Aleksandra

W tym tygodniu wspominamy:

– w środę św. Brata Alberta Chmielowskiego

– w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa