Ogłoszenia na Niedzielę 12 zwykłą

1. Dzisiejsze czytania Słowa Bożego, skłaniają mnie do pytań: czego się boję i dlaczego? A czego się nie boję i dlaczego? W których sprawach jestem odważny, a w których stchórzyłem? Skąd brać siły do opanowywania lęku?
  2. Dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej Grupie Pierwszej  za piękne zadbanie o nasz  kościół.
  3. We wtorek Dzień Ojca. Tak jak umawialiśmy się w dzień Mamy, proszę Was o imiona Ojców za których będziemy się modlili we wtorek. Kartki na stoliku proszę przynoście na ołtarz.
  4. We wtorek, także chciałbym zaprosić Was na 20.00, aby Bogu podziękować za mijający rok szkolny. Kochani Nauczyciele, Drodzy Rodzice – Nauczyciele, Drodzy Pracownicy Naszej Szkoły, Młodzieży i Dzieci spotkajmy się o 20.00.
  5. Każdego dnia prosimy Jezusa w nabożeństwie czerwcowym (20.00), aby „uczynił serca nasze, według Serca Swego”.
  6. Zapowiedzi : Heimrot Kamil Stefan i Cyrulik Aleksandra

W tym tygodniu wspominamy:

– we wtorek dzień Ojca

– w środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

————————————————-

„ ale Pan jest przy mnie, …. Tobie powierzyłem swą sprawę”