Ogłoszenia na niedzielę 16 zwykłą

1. Grupie trzeciej za piękne przygotowanie naszego kościoła do liturgii serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty.
2. Za tydzień z Pustkowa o godzinie 9.00 po raz 37 wyruszy na najdłuższy pątniczy szlak w Polsce Szczecińska Piesza Pielgrzymka, przemierzając drogę od Bałtyku do Stóp Jasnogórskiej Pani. Do nas przybędą pątnicy około 10.00, po krótkiej przerwie udadzą się do Łukęcina.
3. W czwartek modlitwa medytacyjna po Mszy św. w kościele.
4. Msze święte wieczorne o 20.00. W niedzielę o 7.00, 9.00 11.00 i 20.00.
5. Za tydzień w niedzielę rozpoczęcie Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa, podejmującego inicjatywę na rzecz bezpieczeństwa na drodze. Chcemy tak jak w ubiegłych latach prosić o błogosławieństwo dla kierowców błogosławiąc ich przy ich pojazdach po każdej Mszy św. , zabierając środki na transport dla misjonarzy

6. Każdego dnia półgodziny przed Msza św. jestem w konfesjonale. Po Mszy św. też, jeśli będzie taka potrzeba.
7. W tym tygodniu:
– w czwartek święto św. Marii Magdaleny doktora Kościoła
– w piątek św. Św. Brygidy, zakonnicy Patronki Europy
– w sobotę wspomnienie św. Kingi

8. Za wszelkie ofiary składane na tace, na konto ( „ na remont kościoła, na witraż”) bardzo dziękuję w imieniu naszej wspólnoty w Pobierowie

———————————————-
Św. Mario Magdaleno, św. Brygido, Św. Kingo módlcie się za nami!!
Ks. Stanisław