Ogłoszenia na Niedzielę 17 zwykłą

1. Dziś w niedzielę pobłogosławimy kierowców po każdej Mszy świętej przy ich pojazdach.

Proszę o włączenie się w akcję 1 grosz za jeden kilometr szczęśliwe przejechanej drogi, w której zbieramy środki na transport dla misjonarzy.

1. W czwartek spotkanie Grupy Medytacyjnej w kościele po Mszy świętej.
  2. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Od 9.00 będę chodził do tych, którzy  pragną przyjąć Pana Jezusa, a nie mogą  przyjść do kościoła – zapisy w zakrystii.
  3. Wieczorem w sobotę nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca. Możliwość przyjęcia sakramentu chorych.

1. Także w sobotę pierwszego sierpnia przypada Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego. Zapraszam Was na godzinę 17.00 – godzinę wybuchu Powstania na Pobierowską Lekcję śpiewu piosenek patriotycznych.
  2. Za tydzień jednodniowe rekolekcje w czasie wakacji: Maryja Matka Jezusa i nasza – dar Boga na trudne czasy wygłosi pan Mieczysław Guzewicz . Będzie można nabyć przepiękny modlitewnik maryjny.
  3. W tym tygodniu wspominamy:

– w niedzielę wspomnijmy dziadków Pana Jezusa Joachima i Annę

– we wtorek św. Szarbela

– w środę św. Marty

-w  piątek św. Ignacego z Loyoli

– w sobotę św. Alfonsa Marii Liguoriego

—————————————————–

Wszyscy święci i  święte boże – módlcie się za nami!!!