Ogłoszenia na niedzielę 18 zwykłą

1. Grupie Piątej za  piękne przygotowanie naszego kościoła do liturgii serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty.
  2. Msze święte wieczorne o 20.00. W niedzielę o 7.00, 9.00 11.00 i 20.00.
  3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  4. W piątek święto Przemienienia Pańskiego.
  5. Każdego dnia półgodziny przed Msza św. jestem w konfesjonale. Po Mszy św. też,  jeśli będzie taka potrzeba.
  6. Dziękuję pani Monice, Ani, Jagodzie i Julii za zorganizowanie przywitania pielgrzymów idących do Częstochowy.
  7. Dziękuję pani Halinie za piękne dbanie o kwiaty w naszym kościele.
  8. W dniach 12-17 września będzie organizowana z Kamienia Pomorskiego pielgrzymka śladami św. Jana Pawła II do Wadowic , Kalwarii Zebrzydowskiej , Łagiewnik oraz w Pieniny. W programie wiele atrakcji m. in. zwiedzanie miejsc związanych z młodością Jana Pawła II,  ważnych sanktuariów a także spływ tratwami przełomem Dunajca i biesiada góralska . Szczegółowe informacje i program dostępne na plakatach i ulotkach przy wyjściu z kościoła.
  9. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto  bardzo dziękuję w imieniu naszej wspólnoty w Pobierowie.

——————————————————-

Święci Patronowie naszej Ojczyzny – módlcie się za nami!!!