Ogłoszenia na Niedzielę 21 zwykłą

1. Szykujemy się do uroczystości Jubileuszowych 60 lat kapłaństwa ks. Zygmunta.

Chcemy zrobić wystawę zdjęć, jak powstawała parafia i kościół w Pobierowie.  Proszę o wypożyczenie zdjęć.

Po uroczystości chcemy w namiocie koło kościoła spotkać się  na poczęstunku, podzieleniu się tortem jubileuszowym i pośpiewaniu piosenek, które towarzyszyły po Mszach świętych w czasie budowy kościoła.

1. Dziękuję Grupie Czwartej za piękne przygotowanie i posprzątanie naszego kościoła do dzisiejszej liturgii.
  2. Za cyrkowe zdolności naszego sołtysa pod sufitem naszego kościoła przy omiataniu pajęczyn i pomalowanie ławek przed kościołem bardzo dziękuję w imieniu naszej wspólnoty.
  3. Jesteśmy codziennie na liturgii Mszy świętej o 20.00.
  4. Codziennie pół godziny przed Mszą św. możliwość pojednania się z Bogiem w sakramencie pokuty i pojednania.
  5. W tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek święto Bartłomieja Apostoła

– w środę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

-w czwartek wspomnienie św. Moniki

– wspomnienie św. Augustyna

– w sobotę Najświętszej Maryi Panny , Królowej

Zapowiedzi:

1. Wawerski Adam i Ober Agnieszka
  2. Machalski Marcin i Pach Ilona

—————————————————-

Wszystkim modlącym się w naszym kościele  życzę Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień.