Ogłoszenia na Niedzielę 3 Wielkanocną

Chrystus Zmartwychwstał!!!

Dziękuję za „ Prawdziwe zmartwychwstał”!, z wielu miejsc Pobierowa, Trzęsacza, Poznania, Wrocławia, Zielonej Góry… Niemiec.

Chciałbym tym naszym „Parafianom wakacyjnym” napisać, że my tu w Pobierowie sprzątamy i szykujemy się na Wasz przyjazd. Jodu pod dostatkiem. Morze krystaliczne i …..pomału nagrzewa się.  Ptaki śpiewają, a las sami musicie się  przekonać jak pachnie.

Dużo w tym tygodniu, krzątaliśmy się, aby było pięknie w naszym kościele. Pani Halinie za  nowe kompozycje bardzo dziękuję. Pan Przemek i pani Ania powiększyli przed kościołem nasze trawniki – dziękuję bardzo.

Trwaliśmy  każdego dnia na modlitwie o 12.00 i Eucharystii o 18.00.  Za obecność w kościele  i w domu bardzo dziękuję.

1. W tym tygodniu kończy się kwiecień. Od 1 maja chcemy wyśpiewać każdego dnia naszą miłość do Matki Bożej. Już w piątek zaczynamy nabożeństwa majowe, po każdej Mszy świętej.
  2. Bardzo chciałbym 3 maja w po Każdej Mszy świętej wyśpiewać hymn Bogurodzica.
  3. Już dziś Was proszę i zapraszam na wspólne śpiewy po  Mszy świętej  o 11.00 w dniu 3 maja . Pieśni będą na ekranach. Mimo trudności nie rezygnujemy. To już XV Lekcja Śpiewu w Pobierowie,  nie na Grunwaldzkiej, ale pod kościołem.
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek będę o 17.00 w konfesjonale.
  5. Wielkie podziękowania w imieniu naszej Wspólnoty parafialnej za sprzątnie kościoła dla

Grupy V

W tym tygodniu wspominamy:

– w środę  św. Katarzyny Sieneńskiej. Dzień Męczeństwa duchowieństwa Polskiego.

– w sobotę  – 2 maj liturgiczna uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski – dzień modlitw za Ojczyznę i rodaków przebywających na emigracji.

—————————

Do zobaczenia.