Ogłoszenia na niedzielę I Adwentu

1. Dziś pierwsza niedziela Adwentu. Codziennie odprawiamy Mszę św. roratnią o Matce Bożej. Jesteśmy na niej z  pięknym znakiem adwentu – lampionem – znakiem oczekiwania.
  2. Dziś także przypadają urodziny ks. Zygmunta. Serdecznie powierzać będziemy Jego osobę we Mszy św. o 11.00.
  3. Grupie Czwartej za piękne przygotowanie naszego kościoła do liturgii serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty. I wszystkim, którzy kochają Pan Jezusa i pięknie z miłości do Niego przygotowali naszą świątynię do Adwentu – dziękuję.
  4. Do pomocy w głębszym przeżywaniu adwentu, może nam pomóc zdrapka    Jest  na klęczniku przy obrazie Matki Bożej.
  5. W zakrystii są już świece adwentowe Caritas – Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom i opłatki.
  1. W tygodniu:

– we wtorek święto św. Andrzeja Apostoła

– w sobotę św. Barbary

———————————-

Maran atha…   Nasz Pan przyszedł….