Ogłoszenia na Niedzielę I Wielkiego Postu 2020 r.

1. Za troskę w tym tygodniu o nasz kościół dziękuję w imieniu naszej wspólnoty Grupie Trzeciej.
  2. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W pierwszy czwartek my kapłani szczególnie prosimy Was o modlitwę.

W pierwszy piątek chciałbym przypomnieć 12 obietnic Pana Jezusa jakie otrzymała św. Małgorzata Maria dla tych, którzy będą czcić Jego Serce.

Od 28 lutego w kinach można oglądać piękny film o kulcie Najświętszego Serca Pana Jezusa: Najświętsze Serce.

W pierwszą sobotę chcemy spełnić prośbę Matki Bożej w nabożeństwie pierwszej soboty.

Po Mszy świętej chorzy będą mogli przyjąć sakrament chorych.

1. Nasiona dla Afryki. W imieniu sióstr misjonarek z Zambii, pragniemy serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w VIII już edycji akcji :NASIONA DLA  Nasiona będą zbierane do końca marca w kościele i szkole.
  2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o 18.00, a po niej Msza święta.

O 20.00 Droga Krzyżowa ulicami naszej miejscowości.

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali o 17.30 w każdą niedzielę Wielkiego Postu.
  2. Rodziców i młodzież z klasy ósmej, która przez ostatnie dwa lata przygotowywała się do sakramentu bierzmowania  proszę  o spotkanie dziś w niedzielę po Mszy  świętej o 18.00.
  3. W tym tygodniu :

– w środę święto Kazimierza Królewicza

1. Zapowiedzi:

Dominik Majewski i Julia Łatwis proszą o naszą modlitwę.

——————————–

Proszę Was dbajmy o  naszą duszę i ciało !