Ogłoszenia na Niedzielę III Wielkiego Postu

1. Za dbanie  o nasz  kościół w tym tygodniu  Grupie Drugiej w  imieniu naszej wspólnoty parafialnej bardzo dziękuję.
  2. 26 marca w piątek o 20.00 wyruszamy na drogę krzyżową wokół Pobierowa. Serdecznie zapraszam. Rozważania weźmiemy z Ekstremalnej Drogi Krzyżowej 2021 .
  3. 19 marca w piątek o godz.20.00 jest organizowana Ekstremalna Droga Krzyżowa z Katedry Kamieńskiej przez Dziwnówek do krzyża w Pustkowie. Zapisy na stronie edk.org.pl.  Kontakt t. 600 00 55 05 Zbigniew Chliszcz.  Każdy może przejść dowolny odcinek trasy EDK, w miarę swoich sił .
  4. Dziś w niedzielę po Mszy świętej o 18.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
  5. Za tydzień spotkajmy się po Mszy św. o 11.00 w gronie przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.
  6. Nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek o 17.30. Po nabożeństwie Msza święta.
  7. Gorzkie żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o 17.30.

—————————————————

Któryś za nas cierpiał rany….

I Ty, któraś współcierpiała…….