Ogłoszenia na niedzielę IV Adwentu

  1. Grupie Pierwszej za piękne  przygotowanie naszego kościoła  do liturgii serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty.
  2. Trwamy do czwartku w Adwentowym – roratnim oczekiwaniu.
  3. Przyszedł czas bezpośredniego przygotowania do świąt. Życzmy sobie, żeby to co  będziemy czynić w naszych domach,  w kuchni, strojąc  nasze domy przybliżyło nas do siebie. Było  także znakiem danym Bogu o naszej do Niego miłości.
  4. W środę od 9.00 proszę o Wasze ręce, głowy i serca  do pomocy w ubraniu świątecznym naszego kościoła.
  5. Jestem codziennie półgodziny ( 17.30) przed Mszą św. w konfesjonale.
  6. W czwartek od 10.00 chciałbym odwiedzić tych, którzy nie mogą przyjść do kościoła. Proszę powiedzcie w zakrystii do kogo mam przyjść.
  7. Spotkanie modlitewne Grupy Medytacyjnej w czwartek po Mszy św. o 18.45.
  8. Na Pasterkę w piątek zapraszam Was na 22.00.
  9. W pierwszy ( sobota) i drugi (niedziela) dzień świąt Msza św. o 9.00, 11.00 i 18.00.
  10. W niedzielę za tydzień w Święto Świętej Rodziny chciałbym zaprosić Was do trochę dłuższego w czasie Mszy świętej kolędowania. A po Mszy świętej całe Rodziny do błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem.

 

Życzę Wam wszystkim, którzy czytacie te ogłoszenia, albo będziecie ich słuchać: wiary, że On Jest.  Spotkania  i spotykania  Go, tam gdzie jesteście.  Pięknego spotkania  z bliskimi przy stole, z opłatkiem, kolędą… Zdrowia – też. Dziękuję za dobrych i mądrych ludzi, których spotykam na drodze kapłańskiego życia.

Ks. Zygmunt kiedy ostatnio odprawialiśmy w piątek razem Mszę świętą na zakończenie powiedział: że życzy wszystkiego dobrego na święta jeśli się z kimś nie zobaczy.

—————————————–

„Bóg się rodzi…”

Ks. Stanisław