Ogłoszenia na Niedzielę IV Wielkiego Postu

1. Dużo siły i łaski od Boga w tym trudnym dla zdrowia czasie przedwiośnia bardzo życzę. Trzymajmy się.  Damy z Bogiem radę.
  2. Za dbanie  o nasz  kościół w tym tygodniu  Grupie Trzeciej w  imieniu naszej wspólnoty parafialnej bardzo dziękuję.
  3. 26 marca w piątek o 20.00 wyruszamy na drogę krzyżową dookoła Pobierowa. Serdecznie zapraszam. Rozważania weźmiemy z Ekstremalnej Drogi Krzyżowej 2021 . Pan Czarek przeszedł tę trasę – jest około 15 km.
  4. 19 marca w piątek o godz.20.00 jest organizowana Ekstremalna Droga Krzyżowa z Katedry Kamieńskiej przez Dziwnówek do krzyża w Pustkowie. Zapisy na stronie edk.org.pl.  Kontakt t. 600 00 55 05 Zbigniew Chliszcz.  Każdy może przejść dowolny odcinek trasy EDK, w miarę swoich sił .
  5. W tym roku – z radością chcę to ogłosić- będą Święta Wielkanocne.

Nasze wielkopostne przygotowanie trwają.

Każdego dnia pół godziny przed Mszą świętą można pojednać się w sakramencie pokuty i pojednania.

W Wielkim Tygodniu dodatkowo pomoże nam  ksiądz Gość.

Bardzo was  zachęcam do zaplanowania czasu na liturgię Wielkiego Czwartku, Piątku i nocy Zmartwychwstania.

Święcenie pokarmów  w sobotę- o godz. 10.00, 12.00,  15.00 i 17.00.

Program Liturgii Wielkiego Tygodnia w Pobierowie już jest w na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej

1. Za tydzień w niedzielę po Mszy świętej o 18.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klasy VII.
  2. Dziś w niedzielę po Mszy św. o 11.00 spotkanie w gronie przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.
  3. Nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek o 17.30. Po nabożeństwie Msza święta. W ten piątek poprowadzi rozważania i śpiew chór Amber Singers.
  4. Gorzkie żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o 17.30.
  5. Dziękuję za pomoc, panu Andrzejowi – oświetlenie kapliczki Matki Bożej, panu Przemkowi za naprawę schodów. Bardzo.

————————————————

Któryś za nas cierpiał rany….

I Ty, któraś współcierpiała…….