Ogłoszenia na Niedzielę Świętej Rodziny

  1. Dzisiaj obchodzimy Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Kościół modli się za wszystkie chrześcijańskie rodziny, aby stały się miejscem, w którym wzrasta wiara, pielęgnowana jest miłość i budowana jedność oraz szanuje się każde życie, od poczęcia do naturalnej śmierci.
  2. Grupie Drugiej za piękne  przygotowanie naszego kościoła  do liturgii serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty.
  3. Informujemy, że Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga, Metropolita Szczecińsko-Kamieński, udzielił wiernym Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej i wszystkim przebywającym na jej terenie dyspensy od obowiązku zachowania dnia pokuty w piątek, 31 grudnia 2021 roku. Dyspensa obowiązuje po Godzinie Miłosierdzia tzn. od godz. 16:00. Jednocześnie Ksiądz Arcybiskup prosi, aby wszyscy korzystający z tej dyspensy ofiarowali w tym dniu dowolnie wybraną przez siebie modlitwę w intencji o ewangeliczny pokój w Polsce i w świecie.
  4. W sobotę 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte według porządku niedzielnego o 9.00 , 11.00 i 18.00.
  5. W tym tygodniu:

– w poniedziałek święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty

– we wtorek święto Świętych Młodzianków,

– w piątek wspomnienie św. Sylwestra, papieża.

—————————————-

Ks. Stanisław