Ogłoszenia na Niedzielę – Święto Bożego Miłosierdzia

1. Dziś– Święto Miłosierdzia Bożego. Z mistycznych doświadczeń Świętej Faustyny zrodził się kult obrazu Jezusa Miłosiernego, modlitwa zwana Koronką do Miłosierdzia BożegoGodzina Miłosierdzia– godzina 15-ta, w której Chrystus skonał na krzyżu, a także nabożeństwo oraz Święto Miłosierdzia Bożego.
  1. Dziś ( 11.04.) o godzinie 15.00 – w godzinie Miłosierdzia w naszym kościele uklękniemy przed Bogiem prosząc o miłosierdzie dla nas, dla zmarłych i całego świata.
  2. Dziś Międzynarodowe Święto Caritas. Pamiętajmy o tysiącu pracownikach i woluntariuszach Caritas.
  3. W środę przypada Święto Chrztu Polski.
  4. W poniedziałek  proszę o deklarację pomocy w przeniesieniu grobu i ciemnicy.
  5. Grupie Pierwszej za przygotowanie naszego kościoła do liturgii serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty.

————————————–

Święta Rodzino – oddajemy się Tobie!