Ogłoszenia na Niedzielę – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Grupie V za    porządki w naszym kościele  serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej.
  2. Trwamy do wtorku na modlitwie Nabożeństw:    w niedzielę o 17.30, w dni powszednie o 18.00, a po nim Msza św.
  3. Od środy, każdego dnia czerwcowego Boże Serce będziemy prosić, aby uczyniło serce nasze według Bożego Serca.
  4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. W pierwszy piątek spowiedź od 17.00.
  6. W pierwszą sobotę mogę przynieść Jezusa w Najświętszym Sakramencie do tych, którzy nie mogą przyjść do kościoła. Proszę o informację z zakrystii.
  7. Wieczorem w sobotę, po Mszy św. nabożeństwo   pierwszej soboty do naszej Matki.
  8. W listopadzie planujemy pielgrzymkę do Ziemi św.. Szczegółowy program z warunkami na stoliku przy wyjściu, na gazetce przy wyjściu z kościoła i na naszej stronie internetowej parafii. Więcej informacji w zakrystii.

—————————————————————–

Dziękujemy Tobie Boże za deszcz i za słońce, i za…….!!!