Ogłoszenia na Niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

1. Dziękujemy dziś Jezusowi za Dar Ducha Świętego. Bardzo!!!
  2. Jutro Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, patronki naszej Archidiecezji.
  3. W poniedziałek 1 czerwca o 18.00 na  Mszy świętej będziemy pamiętać o dzieciach dużych i małych.
  4. Od poniedziałku będziemy prosić Jezusa w nabożeństwie czerwcowym (18.00), aby „uczynił serca nasze, według Serca Swego”
  5. Już dziś chciałbym zaprosić do pomocy przy procesji w Uroczystość Bożego Ciała, która będzie taka sama jak zawsze, ale i inna, bo czegoś nie wolno jeszcze ze względu na epidemię. Proszę Was o pomoc przy wykonaniu ołtarzy, przy śpiewie, w czasie samej procesji, którą przeszlibyśmy w najbliższym otoczeniu kościoła (tak jak w niedzielę palmową). Proszę dajcie  znać  w tym tygodniu na kogo mogę liczyć.
  6. Dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej Grupie Czwartej za piękne zadbanie o nasz kościół .

Szykujemy pielgrzymkę do Rzymu z Grupami, które dbają o nasz kościół.

1. W czwartek po Mszy świętej Modlitwa medytacyjna.
  2. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź o 17.00, każdego dnia od 17.30.
  3. W pierwszą sobotę od 9.00 chciałbym przyjść z Komunią świętą do tych, którzy nie mogą przyjść do kościoła. Informację proszę zostawić w zakrystii.
  4. Wieczorem w sobotę, nabożeństwo pierwszej soboty.

Możliwość przyjęcia sakramentu chorych.

1. Spotkanie kandydatów i ich rodziców przygotowujących się do sakramentu do bierzmowania z klasy siódmej, za tydzień na i po Mszy świętej w niedzielę o 18.00. Chcemy dziękować za rok przygotowania do sakramentu.

W tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła

– w środę wspomnienie świętych Karola Lwangi i Towarzyszy, męczenników