Ogłoszenia na Niedzielę V Wielkiego Postu

1. W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, 25 marca, będziemy obchodzić Dzień Świętości Życia oraz Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  2. Za dbanie  o nasz  kościół w tym tygodniu  Grupie Czwartej  w  imieniu naszej wspólnoty parafialnej bardzo dziękuję.
  3. W środę – Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką. Obchodzony jest w rocznicę tragicznej śmierci rodziny Ulmów, zamordowanymi wraz z ukrywanymi przez siebie Żydami za okazaną im pomoc.
  4. 26 marca w piątek o 20.00 wyruszamy na drogę krzyżową na około Pobierowa. Serdecznie zapraszam. Rozważania weźmiemy z Ekstremalnej Drogi Krzyżowej 2021.
  5. Po Mszy świętej o 18.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klasy VII.
  6. W przyszła niedzielę nastąpi zmiana czasu z zimowego na letni- przesunięci wskazówek zegara o 1 godz. do przodu.
  7. Nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek o 17.30
  8. Gorzkie żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o 17.30.

——————————————-

Krzyżu Chrystusa …..