Ogłoszenia na Oktawę po Wielkanocy

  1. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Na wieki wieków. Amen
    Serdecznie pozdrawiając świątecznie życzę Wam, aby nasze życie trwało z Bogiem i kochanymi nam ludźmi na wieki wieków.
  1. Za dobro ludzkich rąk i serc w przygotowaniu do świąt, w imieniu naszej wspólnoty parafialnej dziękuję pani Halinie, Gieni, Halinie, Helenie, Uli, Jessi, Jasmin, panu Przemkowi i Czarkowi.
  2. W najbliższą niedzielę – Święto Miłosierdzia Bożego. Z mistycznych doświadczeń Świętej Faustyny zrodził się kult obrazu Jezusa Miłosiernego, modlitwa zwana Koronką do Miłosierdzia BożegoGodzina Miłosierdzia– godzina 15-ta, w której Chrystus skonał na krzyżu, a także nabożeństwo oraz Święto Miłosierdzia Bożego.
  3. Radość Zmartwychwstania Pańskiego Kościół świętuje przez Oktawę Wielkanocną. Codziennie, przez Oktawę Wielkanocną zapraszamy na Mszę św. o 18.00.
  4. Wtoczony na grób Chrystusa kamień oznaczał Jego śmierć, odwalony – pusty grób – oznajmił zmartwychwstanie. Niech Zmartwychwstały Chrystus będzie w naszych sercach, niech wypełnia naszą samotność, pomaga przezwyciężyć lęki tego czasu, niech niesie pokój i nadzieję. Radosnego „Alleluja” życzą duszpasterze parafii w Pobierowie.

———————————————

Ks. Stanisław