Ogłoszenia na VIII niedzielę zwykłą

  1. Apel Ojca Świętego Franciszka wyrażony w Auli Pawła VI, 23.02.2022 r.: „Chciałbym zaapelować do wszystkich, zarówno wierzących, jak i niewierzących. Jezus nauczył nas, że na diaboliczny bezsens przemocy odpowiada się orężem Boga: modlitwą i postem. Zachęcam wszystkich, aby przypadająca 2 marca Środa Popielcowa, była dniem postu w intencji pokoju. W szczególny sposób zachęcam wierzących, aby w tym dniu intensywnie oddali się modlitwie i postowi. Niech Królowa Pokoju zachowa świat od szaleństwa wojny.”
  2. Dziękuję ojcu Markowi Urbanowskiemu za wprowadzenie nas w czas Wielkiego Postu.
  3. Proszę przyjmijcie dziś małą pomoc wielkopostną – zdrapkę z zadaniami na każdy dzień Wielkiego Postu.
  4. Grupie Piątej za  piękne  przygotowanie naszego kościoła  do liturgii serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty.
  1. W Środę Popielcową –  o 18.00 –  posypaniem głów popiołem rozpoczynamy Wielki Post.

 

  1. Modlitwa medytacyjna w czwartek po Mszy św. w domu
  2. W piątek Droga Krzyżowa o 17.30. Po niej Msza św.
  3. Za tydzień, w niedzielę o 17.30  przed Mszą św. nabożeństwo Gorzkich żali.

—————————————–

Panie Boże wołamy o pokój !!!

Ks. Stanisław