Ogłoszenia na XXV Niedzielę zwykłą 2019 r.

1. Dziękujmy Bogu za dary sakramentów, chrztu, małżeństwa, kapłaństwa, sakramentu chorych, Eucharystii, pokuty i pojednania, bierzmowania.

Wczoraj w naszej wspólnocie Daria i Bartosz przyjęli sakrament małżeństwa. Dziś przyjmiemy do naszej wspólnoty udzielając sakramentu chrztu Krzysztofa- Tomasza i Teodora.

1. Za dbanie w tym tygodniu o nasz kościół dziękuję w imieniu naszej wspólnoty Grupie Czwartej. Za piękne ułożenie obrusów – bardzo dziękuję.
  2. Ratowaliśmy w sobotę okna w naszym kościele, żeby nie przeciekały. Dziękuję Panu Przemkowi.
  3. Z pragnącymi w tym roku szkolnym przygotować się do sakramentu bierzmowania dziś spotkanie po Mszy świętej o 11.00.
  4. W czwartek spotkanie  Grupy Medytacyjnej o 19.00 w domu parafialnym.
  5. Na naszej parafialnej stronie internetowej parafia.pobierowo.pl. można pobrać czytania na każdy dzień.
  6. W tym tygodniu:

– w poniedziałek wspomnienie o. Pio

—————————————-

Święty ojcze Pio módl się za nami!