Ogłoszenia na XXVI Niedzielę zwykłą 2019 r.

1. Dziękujmy Bogu za dar życia, zdrowia i dobrych kochających ludzi blisko nas.
  2. Idziemy od tego piątku  do następnego piątku z grupą naszych parafian na pielgrzymkę do Santiago de Compostela. Pamiętać będziemy na pielgrzymkowym szlaku o naszej parafii. Dziękuję za już zaoferowaną pomoc w czasie mojej nieobecności i proszę o jeszcze. Księdzu Zygmuntowi dziękuję za zastąpienie mnie w tym czasie.
  3. Dziś na Mszy świętej o 11.00 czwórka naszych młodych parafian rozpocznie razem z rodzicami bezpośredni czas przygotowania do pierwszej komunii św.
    W dwóch grupach przygotowujemy się do sakramentu bierzmowania: ósme klasy – 6 osób, siódme klasy 4 osoby.
  1. Od wtorku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe pół godziny przed Mszą święta wieczorną ( 17.30).
  2. Za dbanie w tym tygodniu o nasz kościół dziękuję w imieniu naszej wspólnoty Grupie Szóstej.
  3. Na naszej parafialnej stronie internetowej parafia.pobierowo.pl. można pobrać czytania na każdy dzień.
  4. W tym tygodniu:

– w poniedziałek wspomnienie św. Hieronima,

– we wtorek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

– w środę wspomnienie świętych Aniołów  Stróżów

– w piątek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

– w sobotę św. Faustyny Kowalskiej

——————————-

Wszyscy święci i święte Boże módlcie się za nami!