Ogłoszenia na XXX Niedzielę zwykłą 2019 r.

1. Z miłością, modlitwą i pamięcią szczególnie w tych dniach pójdziemy na cmentarze.
  2. Msza święta 1 listopada o 9.00 , 11.00 i 18.00. Po Mszy św.  o 9.00 pójdę na nasz cmentarz, aby modlić się i poświęcić groby.
  3. Msza święta 2 listopada o 9.00, 11.00 i 18.00
  4. Rada Rodzików przy ZSO w Pobierowie serdecznie zaprasza do kupna stroików i chryzantem pod OSP w Pobierowie od poniedziałku 28 października do czwartku 31 października od 10.00 do 16.00. Stroiki wykonywane są, jak co roku, przez rodziców dzieci uczęszczających do naszej szkoły.
  5. Zebraliśmy w ubiegłą niedzielę na Żywy pomnik Św. Jana Pawła II – pomocy dzieciom 884 zł. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli.
  6. Za dbanie w tym tygodniu o nasz kościół dziękuję w imieniu naszej wspólnoty Grupie Trzeciej.
  7. Na naszej parafialnej stronie internetowej parafia.pobierowo.pl. można pobrać czytania na każdy dzień.
  8. W tym tygodniu:

– w poniedziałek święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza

– w piątek uroczystość Wszystkich Świętych

– w sobotę wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych

—————————–