Ogłoszenia na XXXII Niedzielę zwykłą 2019 r.

1. Dziękując za dar życia naszych braci i sióstr zmarłych, prosząc o życie wieczne z Bogiem, szczególnie w tych dniach chcemy w naszej wspólnocie parafialnej pamiętać o tych, którzy oddali życie za naszą Ojczyznę
    Msza święta 11. listopada  w poniedziałek za Ojczyznę o godz. 11.00.
    Zapraszamy w ten dzień na wspólne śpiewanie piosenek do Remizy Strażackiej o godz. 14.00.
  2. Modlitwę za zmarłych – wypominki rozpoczynamy w tym tygodniu od wtorku do soboty o 18.00. Po niej Msza św.
  3. Za dbanie w tym tygodniu o nasz kościół dziękuję w imieniu naszej wspólnoty Grupie Piątej
  4. Ku przypomnieniu:

W każdą środę o 18.00 modlimy się do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W środę po Mszy świętej oglądamy rozważania do ewangelii na następną niedzielę.

Co drugi czwartek modlimy się modlitwą medytacyjną w domu parafialnym.

W każdy piątek od 17.30 trwamy przy Jezusie w Najświętszym sakramencie w ciszy i pieśni.

1. Na naszej parafialnej stronie internetowej parafia.pobierowo.pl. można pobrać czytania na każdy dzień.
  2. W tym tygodniu:

– w poniedziałek wspomnienie św. Marcina

– we wtorek św. Jozafata

– w środę pierwszych męczenników Polski

—————————-

Wszyscy święci i święte Boże  naszej Ojczyzny – módlcie się za nami!