Ogłoszenia na 7 niedzielę zwykłą 19.02.2023 r.

 

  1. Grupie   I serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej za przygotowanie naszego kościoła do liturgii.
  2. Za dobre spotkania, rozmowy i uwagi dziękuję. Dziękuje za wspólną modlitwę w kościele i na cmentarzu. Dziękuję za pączki, faworki i ….
  3. Rozpoczynamy od Środy Popielcowej czas Wielkiego Postu. Popiół otrzymujemy z palm poświęconych w ubiegłym roku. Msza św. z posypaniem głów popiołem o 18.00. Jest to dla nas katolików dzień postu.
  4. W piątki Wielkiego Postu przeżyjmy razem o 17.30 ( przed Mszą św.) nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a w niedzielę o 17.30 nabożeństwo Gorzkich Żali.  Biorąc udział w tych nabożeństwach możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (będę o nich przypominał po nabożeństwach)

————————————————–

Dobry Jezu, a nasz Panie ……..

Ks. Stanisław