Ogłoszenia na IV niedzielę zwykłą

1. Dziś (ostatnia niedziela stycznia) przypada Dzień pomocy Chorym na Trąd.
  2. Grupie Pierwszej za  piękne  przygotowanie naszego kościoła  do liturgii serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty.
  3. W środę (2 lutego) – święto Ofiarowania Pańskiego, nazwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. W Polsce kończy się tradycyjny okres śpiewania kolęd, wystawiania żłóbków i choinek.
  4. W ten dzień  (2 lutego) proszę Was o pomoc w rozebraniu choinek i żłóbka po Mszy św. wieczornej.
  5. W tym dniu ( 2 luty) kościół obchodzi  również dzień Życia Konsekrowanego.  Pamiętajmy proszę o siostrach, braciach i zakonnikach – wiem, że oni o nas pamiętają.  Zbiórka w ten dzień na potrzeby zakonów klauzurowych.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  7. W sobotę chciałbym się spotkać z tymi, którzy nie mogą przyjść do kościoła. Proszę powiedzcie o nich w zakrystii. Wieczorem w sobotę klękniemy w modlitwie do Matki Bożej po Mszy św.
  8. Pamiętajmy o świętej pamięci Józefie Wicińskim na którego pogrzeb czekamy i  o bliskich Jego i naszych dotkniętych różnymi chorobami
  9. Dużo dobra wszystkim wypoczywającym.

———————————–