Ogłoszenia na niedzielę 22 zwykłą

1. Grupie Trzeciej za  piękne przygotowanie naszego kościoła do liturgii serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty.
  2. W niedzielę   Msza św. o 7.00, 9.00 11.00 i 20.00.
  3. Od poniedziałku codzienna Msza św. o 18.00. Od następnej niedzieli o 9.00, 11.00 i 18.00.  Nie będzie Mszy św. o 7.00 i 20.00.
  1. W środę 1 września Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godzinie 9.00. Proszę i zapraszam do modlitwy za wielką sprawę  nowego roku edukacji i wychowania w naszej Ojczyźnie. Po Mszy świętej poświęcenie tornistrów uczniom klasy pierwszej.
  2. Spowiedź dla uczniów naszej szkoły w poniedziałek i we wtorek od 17.30 do Mszy świetej.
  3. 1 września 2021 roku to także 82. rocznica wybuchu II wojny światowej. O 18.00 będziemy błagać Boga o dar pokoju.
  4. W czwartek po Mszy św. modlitwa medytacyjna.
  1. Każdego dnia pół godziny przed Mszą św. jestem w konfesjonale. Po Mszy św. też, jeśli będzie taka potrzeba.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek będę od 17.00 w konfesjonale – zachęcam bardzo do wejścia w dary pierwszych piątków miesiąca.
  3. W sobotę przyszedłbym z Komunią św. do chorych i do tych, którzy nie mogą przyjść do kościoła, a są zdrowi. Może ktoś dojrzał do pojednania  się z Bogiem, może ktoś potrzebuje siły sakramentu chorych.
  4. Wieczorem w sobotę po Mszy św. uklękniemy przed wizerunkiem Matki Bożej w modlitwie różańcowej.
  5. Za wszelkie ofiary składane na tace i na konto  bardzo dziękuję w imieniu naszej wspólnoty w Pobierowie.
  6. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszym księdzu Zygmuncie. Przeszedł w środę pomyślnie operację na biodrze. W poniedziałek wraca ze szpitala. Potrzebuje rehabilitacji.
  1. Dziękuje panu Przemkowi za prace przy kościele i domu parafialnym. Naprawiliśmy rynny, wykonaliśmy odwodnienie plebanii, pomalowaliśmy ławki przed kościołem.
  2. Zakupiliśmy poduszki na ławki na chórze, obrus na ołtarz i dużą drabinę.

——————————————————————

Boża Opatrzności – czuwaj nad nami!