Ogłoszenia na niedzielę 26 zwykłą

1. Grupie Pierwszej za  piękne przygotowanie naszego kościoła do liturgii serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty.
  2. W piątek 1 października i następne dni tego miesiąca zapraszam o 17.30 do wspólnotowej modlitwy różańcowej.
  3. W czwartek po Mszy św. modlitwa medytacyjna w kościele.
  4. W tym tygodniu:
    pierwszy piątek miesiąca – będę od 17.00 w konfesjonale.
    pierwsza sobota miesiąca – od 9.00 pójdę z Panem Jezusem do tych którzy nie mogą przyjść do kościoła ( proszę o informacje telefonicznie albo w zakrystii). Wieczorem o 17.30 nabożeństwo pierwszej soboty i po Mszy św. możliwość przyjęcia sakramentu chorych.
  1. W tygodniu:

– w środę święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

– piątek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

– w sobotę wspomnienie świętych Aniołów Stróżów.

1. Rodziców i dzieci, którzy pragną przygotować się do Pierwszej Komunii św. w tym roku szkolnym, zapraszam na krótkie spotkanie organizacyjne do domu parafialnego za tydzień po Mszy św. o 11.00 .
  2. Rodziców i młodzież klas VII i VIII, która chce przygotowywać się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w tym roku szkolnym, zapraszam za tydzień po Mszy św. 18.00 za spotkanie do domu parafialnego.

—————————————————-

Święci Archaniołowie i Aniołowie módlcie się za nami!!!