Ogłoszenia na Niedzielę 28 zwykłą

  1. Dziś przeżywamy w kościele w Polsce Dzień Papieski. Dziękując Bogu za świętego Jana Pawła II, zaproszeni jesteśmy przez naszych biskupów do budowania żywego pomnika naszemu rodakowi: naszym życiem codziennym, a także wpierając Fundację, która wspiera potrzebującą młodzież. Puszka jest przy obrazie Matki Bożej. Dziękuję.
  2. Dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej Grupie Piątej za piękne przygotowanie naszego kościoła do liturgii niedzielnej.
  3. Dziękuję za dar wspólnej modlitwy różańcowej na  granicy naszej Ojczyzny.
  4. Trwamy na wspólnotowej  modlitwie różańcowej.  O 17.30  z biciem dzwonów w kościele przed Jezusem w Eucharystii, ale i w naszych domach, o ile to możliwe,  spotykajmy się w tych dniach  na wspólnej  modlitwie różańcowej.

Proszę w tym tygodniu polecajmy naszą szkołę, dzieci, młodzież, nauczycieli , pracowników naszej szkoły i rodziców. Tych, którzy przygotowują się do pierwszej komunii świętej i do bierzmowania.

  1. W tym tygodniu:

– we wtorek bł. Honorata

– w czwartek św. Teresy do Jezusa

– w piątek   Jadwigi Śląskiej ( 42 rocznica wyboru Ojca Świętego Jana Pawła II)

– w sobotę św. Ignacego Antiocheńskiego

—————————————————————————-

Święty Janie Pawle módl się za nami  !!!

Ks. Stanisław