Ogłoszenia na Niedzielę III Wielkanocną

1. Grupie Drugiej  za    porządki w naszym kościele  serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej.
  2. W obecną niedzielę ( 3. Niedziela Wielkanocy) przypada Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Rozpoczyna się Tydzień Biblijny.
  3. Dziś na Grunwaldzkiej – róg Wojska Polskiego (tam gdzie zawsze) o 15.00 grupa Rodzinna zaprasza nas na 18 Lekcję Śpiewu z okazji Święta Konstytucji 3 maja.
  4. Dziś też o 17.30 zapraszam Was na pierwsze  nabożeństwo   W niedzielę o 17 30. W dni powszednie o 18.00, a po nim Msza św.
  5. W poniedziałek (2 maja)   Zygmunt zaprasza nas do modlitwy w dzień swoich imienin na Mszy św. o 18.00.
  6. We wtorek (3 maja ) – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, dzień modlitwy za ojczyznę i rodaków na emigracji. Msza św. o 9.00, 11.00 i 18.00.
  7. W środę wspomnienie św. Floriana patrona Strażaków. O 18.00 za Nich, za ich rodziny, a także o nowe powołania do strażaków będziemy się modlić we Mszy św.
  8. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sobotę po Mszy św. nabożeństwo pierwszej soboty.
  9. Od 9.00 w sobotę mogę przyjść do tych, którzy nie mogą przyjść do kościoła i przynieść im Pana Jezusa.

—————————————

Chrystus Zmartwychwstał !!!