Ogłoszenia na Niedzielę – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Grupie VI za    porządki w naszym kościele  serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej.
  2. Od poniedziałku Mszę św. sprawować będziemy w dni powszednie o 20.00, a w niedzielę o 7.00, 9.00, 11.00 i 20.00.
  3. Trwamy do wtorku na modlitwie Nabożeństw  –  w niedzielę o 19.30, w dni powszednie o 20.00, a po nim Msza św.

Każdego dnia czerwcowego   Boże Serce prosimy, aby uczyniło serce nasze według Bożego Serca.

1. W poniedziałek – uroczystość Najświętszej Panny Matki Kościoła – głównej patronki naszej Archidiecezji
  2. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  3. W środę wspomnienie św. Jadwigi Królowej, w sobotę św. Barnaby Apostoła
  4. W listopadzie planujemy pielgrzymkę do Ziemi św.  Szczegółowy program z warunkami na stoliku przy wyjściu, na gazetce przy wyjściu z kościoła i na naszej stronie internetowej parafii. Więcej informacji w zakrystii.

———————————-

……….uczyń serca nasze według Serca Twego!!!