Ogłoszenia na XII niedzielę zwykłą

  1. W imieniu naszej wspólnoty parafialnej dziękuję Grupie 5 za przygotowanie kościoła do liturgii.
  1. Od jutra w tygodniu Msza św. o 20.00, w niedzielę o 7.00, 9.00, 11.00 i 20.00.
  2. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o 20.00, po nich Msza św.

W tygodniu:

– w poniedziałek uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela

– w piątek wspomnienie  św. Ireneusza

– w sobotę uroczystość św.  Apostołów Piotra i Pawła

„Zapraszamy do udziału w XXXIII Szczecińskiej Rowerowej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 1 do 7 lipca br. Zapisy i  szczegółowe informacje dotyczące pielgrzymki znajdują się na stronie: www.szczecinska-rowerowa.pl.

Zapisy trwają do 28 czerwca br. Zapraszamy do udziału w pielgrzymowaniu na Jasną Górę.”

„Tradycyjnie 25 lipca wyruszy po raz 40 najdłuższa w Polsce Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę m.in. z: Pustkowa, Świnoujścia, Szczecina, Stargardu, Choszczna, aby po przebyciu 643 km i 20 dniach drogi, 13 sierpnia stanąć u Stóp Jasnogórskiej Pani. Uroczysta inauguracja pielgrzymki odbędzie się 29 lipca, podczas Mszy Świętej sprawowanej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. Informujemy, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak nawet na jeden dzień, w dowolnie wybranym czasie, pielgrzymując tyle dni, na ile pozwolą czas i siły.

Zapisy na pielgrzymkę prowadzone są poprzez stronę internetową oraz w każdej miejscowości noclegowej przed wyjściem pielgrzymki. Pełna informacja o pielgrzymce znajduje się na plakacie, stronie internetowej www.szczecinska.pl oraz na portalu   społecznościowym facebook.pl/szczecinskapielgrzymka. Serdecznie zapraszamy

wszystkich do udziału w pieszym pielgrzymowaniu.”

—————————————————-

Ks. Stanisław