Ogłoszenia na XVI niedzielę zwykłą

1. W imieniu naszej wspólnoty parafialnej dziękuję Grupie 3 za przygotowanie kościoła do liturgii.
  1. Msza św.  w tygodniu o 20.00.

W niedzielę o 7.00, 9.00, 11.00 i 20.00.

1. Możliwość spowiedzi św. półgodziny przed Mszą św.

1. Tradycją minionych lat jesteśmy zaproszeni już po raz 40 raz, aby wyruszyć na najdłuższą pielgrzymkę do Stóp Jasnogórskiej Pani. W czwartek o 10.15 przybędą do nas pielgrzymi.

Jeśli nie na całość, to może na jeden dzień lub na tyle ile starczy sil i zdrowia.

1. W czwartek po Mszy św. o 20.00 błogosławieństwo kierowców. MIVA Polska zachęca do udziału w Akcji św. Krzysztof: podziękuj Bogu za bezpieczne podróże i ofiaruj 1 gr za 1 km bez wypadku na środki transportu dla misjonarzy.

– w poniedziałek święto św. Marii Magdaleny

– we wtorek święto św. Brygidy, zakonnicy patronki Europy

– w środę wspomnienie św. Kingi

– w czwartek święto św. Jakuba Apostoła