Ogłoszenia na XXV niedzielę zwykłą

1. W imieniu naszej wspólnoty parafialnej dziękuję Grupie 6 za przygotowanie kościoła do liturgii.
  2. Msza św.  w tygodniu o 18.00

W  niedzielę 9.00, 11.00 i 18.00

W tym tygodniu:

– w poniedziałek wspomnienie św. Pio z Pietrelciny

– w piątek wspomnienie św. Wincentego a Paulo

– w sobotę św. Wacława

„Panie Jezu Chryste, który jesteś Najwyższym i Wiecznym Kapłanem, Ty powołujesz Pasterzy w Twoim Kościele.

Dziękujemy Ci za powołanie Twojego Sługi, Biskupa Toruńskiego Wiesława Śmigla na Arcybiskupa Metropolitę  Szczecińsko-Kamieńskiego.

Prosimy, obdarz Go potrzebnymi łaskami, aby mógł w mocy Ducha Świętego rozpocząć i realizować pasterskie posługiwanie nad Odrą i Bałtykiem.

Miłosierny Boże spraw także, aby Ksiądz Arcybiskup nominat ożywiany Twoją łaską, z ojcowską troską wspierał wszystkich, którzy przynależą do Kościoła na Pomorzu Zachodnim.

Ześlij Ducha Świętego na Twojego Sługę, aby głosząc słowo Boże, prowadził każdego z nas do zbawienia; aby objawiał Twoje miłosierdzie wszystkim, których spotka.

Boże Ojcze, prosimy obdarzaj potrzebnymi łaskami Księdza Arcybiskupa nominata Wiesława, aby jako Następca Apostołów umacniał naszą wiarę, pomagał kroczyć drogą miłości i jedności, ukazując wszystkim nadzieję przyszłego zmartwychwstania.

Jasnogórska Matko Kościoła – bądź dla niego Matką i Nieustającą Pomocą. Święty Ottonie z Bambergu módl się za nami!”

———————————–