Ogłoszenia na 15. Niedzielę zwykłą

  1. Grupie IV za przygotowanie i posprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej.
  2. Dziś – 16 lipca przypada wspomnienie Matki Bożej Szkaplerznej. Chętnych, którzy chcieliby przyjąć szkaplerz w poniedziałek na Mszy św. i wejść do duchowej rodziny karmelitańskiej proszę o informacje w zakrystii.
  3. W tym tygodniu :

– w sobotę św. Marii Magdaleny

  1. Próbujemy uszlachetnić budowlę naszego kościoła. W tym tygodniu pomalowaliśmy ławki  przed kościołem.  Wstawiliśmy okna w wejściu na chór. Dziękuje  pani Klaudii  i  pani Celinie Serefiniak za troskę, aby wszystko było pięknie wykonane.

Dziękuję panu Maćkowi Seniowskiemu – w imieniu św. Franciszka- za poświęcenie przy  konserwacji figury św. Franciszka. Dziękuję także, za to co będziemy w tym tygodniu wykonywali –  nową balustradę na chórze.

Dziękuje panu Robertowi Sawule za piękne prace w kamieniu, które uszlachetniły posadzkę naszego kościoła.

——————————————————————

Boża Opatrzności – czuwaj nad nami!

Ks. Stanisław