Ogłoszenia na niedzielę 13 zwykłą

 1. Grupie Szóstej za piękne przygotowanie naszego kościoła do liturgii serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty.

  1. Msze święte wieczorne o 20.00. W niedzielę  o 7.00, 9.00 11.00 i 20.00.
  2. Dziś po Mszy św. o 20.00 „koncert muzyki dawnej”.
  3. Każdego dnia półgodziny przed Mszą św. jestem w konfesjonale. Po Mszy św. też, jeśli będzie taka potrzeba.
  4. Jeszcze do środy trwamy w pokornej, ale i usilnej prośbie do  Jezusa, aby uczynił serca nasze według  Serca Swego modląc  się każdego dnia w nabożeństwach czerwcowych o 20.00. Po nich Msza św.
  5. We Wtorek Uroczystość świętych Piotra i Pawła
  6. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota.

W piątek będę w konfesjonale od 19.00 do Mszy św..

W sobotę odwiedzę chorych od 10.00.

  1. „Uprzejmie informujemy, że w tym roku po raz 37. wyruszy z naszej Archidiecezji Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z: Pustkowa, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Wolina, Stepnicy, Szczecina, Stargardu, Choszczna i Bierzwnika. Uroczysta inauguracja Pielgrzymki odbędzie się 29 lipca, podczas Mszy Świętej sprawowanej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. Pełna informacja o pielgrzymce znajduje się na stronie internetowej: www.szczecinska.pl oraz profilu: facebook.com/szczecinskapielgrzymka.

Zapraszamy wszystkich do udziału w pielgrzymowaniu na Jasną Górę.”

  1. „Zapraszamy wszystkich do udziału we Mszy Świętej z okazji 49. Rocznicy powstania Diecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, która odbędzie się w poniedziałek, 28 czerwca br., o godz. 18.00 w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie.

 

Zapowiedz: Marcin , Michał Charoszewicz i Patrycja Opieka.

———————————————

Ks. Stanisław