Ogłoszenia na niedzielę 17 zwykłą

  1. Grupie czwartej za  piękne przygotowanie naszego kościoła do liturgii serdecznie dziękuję w imieniu naszej wspólnoty.
  2. Rozpoczynamy ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Zachęcam do udziału w Akcji św. Krzysztof: Podziękuj Bogu za bezpieczne podróże i ofiaruj 1 grosz za 1 kilometr bez wypadku za środki transportu dla misjonarzy.
  3. Nie zapominajmy o bogactwie stania na straży korzeni naszej wiary, kultury i historii. Dlatego Papież Franciszek ustanowił Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych, który będzie obchodzony w całym Kościele co roku w czwartą niedzielę lipca czyli dziś, blisko uroczystości świętego Joachima i Anny, dziadków Jezusa. Po każdej Mszy św. błogosławimy kierowców.
  4. Jutro wspomnienie świętych Joachima i Anny – rodziców Maryi.
  5. Z wtorku od godziny 18.00 do środy do godziny 18.00 trwamy przy Jezusie  w Najświętszym Sakramencie w intencji powołań. Zapraszam do zapisów w zakrystii za bycie godzinne w czasie adoracji.
  6. Msze święte wieczorne o 20.00. W niedzielę  o 7.00, 9.00 11.00 i 20.00.
  7. Każdego dnia pół godziny przed Mszą św. jestem w konfesjonale. Po Mszy św. też, jeśli będzie taka potrzeba.
  8. Za wszelkie ofiary składane na tacę, na konto ( „ na remont kościoła, na witraż” „ wdzięczny wczasowicz”, „ datek”, „ darowizna na witraż….” „darowizna na rzecz kultu religijnego”, „ofiara na witraż”)  bardzo dziękuję w imieniu naszej wspólnoty w Pobierowie

———————————————————————————-

Św. Krzysztofie, św. Jakubie,  św. Anno i św. Joachimie  módlcie się za nami!!!

Ks. Stanisław