Ogłoszenia na Niedzielę 27 zwykłą

  1. Dziękuję w imieniu naszej wspólnoty parafialnej Grupie Czwartej za piękne przygotowanie naszego kościoła do liturgii niedzielnej.
  2. Trwamy na wspólnotowej  modlitwie różańcowej.  O 17.30  z biciem dzwonów w kościele przed Jezusem w Eucharystii, ale i w naszych domach, o ile to możliwe,  spotykajmy się w tych dniach  na wspólnej  modlitwie różańcowej. W tym tygodniu naszych chorych parafian polecajmy Bogu, ich i ich najbliższych.
  3. „Zapraszamy wszystkich na wspólny różaniec w intencji Polski w ramach inicjatywy „Różaniec do granic”, która w naszej Archidiecezji odbędzie się w środę, 7 października br., w Święto Matki Bożej Różańcowej,   w naszej parafii przy zejściu na plażę od ulicy Jana z Kolna o godz. 15.00.”
  1. Rozpoczynamy przygotowanie do pierwszej komunii św. i do sakramentu bierzmowania. Proszę rodziców dzieci klasy trzeciej z naszej parafii o kontakt indywidualny, abyśmy mogli omówić  czas przygotowania.
  2. Proszę także rodziców młodzieży z klasy siódmej z naszej parafii o indywidualne spotkanie, abyśmy mogli rozpocząć czas przygotowania do sakramentu bierzmowania.

——————————————-

Ks. Stanisław